Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa spoiw mineralno-cementowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 288-10.
Nuorodos numeris: 701903457
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas24911200 Adhezyvai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa spoiw mineralno-cementowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 288-10. Przedmiot zamówienia został podzielony na 7 zadań. Szczegółowy opis przedstawia SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija