Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
'Inventarisatie en adviesdiensten asbest en chroom-6 TU Delft - 9541'
Referenznummer der Bekanntmachung: 2020 - 9541
II.1.2)CPV-Code Hauptteil90650000 Asbestbeseitigung
II.1.4)Kurze Beschreibung:
TU Delft beoogt één leverancier te selecteren, die zowel op het gebied van asbest als chroom-6 kan inventariseren en adviseren. Daarnaast dient deze leverancier, als onderaannemer, een laboratorium aan te bieden die onder zijn verantwoordelijkheid en coördinatie de monstername en vrijgave / eindbeoordeling realiseert.
De TU Delft wenst een overeenkomst aan te gaan inzake inventarisatie en adviesdiensten van asbest en chroom-6, met een leverancier die zich ten doel stelt de werkzaamheden op de voor de opdrachtgever meest doelmatige wijze tot stand te brengen. Deze leverancier is het single point of contact en derhalve zelf verantwoordelijk voor het contracteren van een laboratorium voor de monstername.
Deze werkzaamheden bevatten een periodieke component, herijken bestaande asbest inventarisaties, en een component op afroep welke gekoppeld is aan projectmatige werkzaamheden.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
TU Delft beoogt één leverancier te selecteren, die zowel op het gebied van asbest als chroom-6 kan inventariseren en adviseren. Daarnaast dient deze leverancier, als onderaannemer, een laboratorium aan te bieden die onder zijn verantwoordelijkheid en coördinatie de monstername en vrijgave / eindbeoordeling