Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Vilniaus miesto T. Kosciuškos gatvės dalies nuo sankryžos su Olandų g. iki sankryžos su Sluškų g. rekonstravimo projekto (toliau – projektas) bendrosios ekspertizės paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Vilniaus miesto T. Kosciuškos gatvės dalies nuo sankryžos su Olandų g. iki sankryžos su Sluškų g. rekonstravimo projekto (toliau – projektas) bendrosios ekspertizės paslaugos.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)71319000 Ekspertų paslaugos
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Atliekant atnaujintą varžymąsi pagal preliminariąsias statinio projekto bendrosios, dalies, specialiosios ekspertizės ir statinio projekto sprendinių ekspertizės paslaugų sutartis (29.4.201 Nr. A64-140/19, 30.4.2019 Nr. A64-145/19 ir 3.5.2019 Nr. A64-153/19) dėl II pirkimo objekto dalies „Statinių grupė – inžineriniai statiniai“ perkamos Vilniaus miesto T. Kosciuškos gatvės dalies nuo sankryžos su Olandų g. iki sankryžos su Sluškų g. rekonstravimo projekto (toliau – projektas) bendrosios ekspertizės paslaugos.
Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Paslaugos - 550300-2019
Lietuva-Vilnius: Ekspertų paslaugos
2019/S 224-550300
Paslaugos
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas
71319000 Ekspertų paslaugos
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalis
Ši sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)