Hanketeade – võrgustikega seotud sektorid
Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/25/EL
I osa: Võrgustiku sektori hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:Viitenumber: 255593
II.1.2)CPV põhikood44531700 Rauast või terasest keermetatud tooted
II.1.4)Lühikirjeldus:
Ostetakse ankurtoestikku kaeveõõnte lagede toestamiseks kõrgustel 2,5 kuni 5,0 m. Ankurtoestik koosneb nelikantpeaga parempoolse armatuurkeermega 16 mm nimiläbimõõduga ankrupoltidest pikkusega 1140 kuni 2250 mm, ankrulukkudest ja tugiplaatidest.
Ankurtoestik on korduvkasutatav (vähemalt 10 korda) ning peab võimaldama nii mehaanilist kui ka käsitsi paigaldust. Toestiku elementide mehaaniline tugevus on vähemalt 90 kN.
Ankurtoestiku komplekti kuuluva ankruluku konstruktsioon peab tagama paigalduse ja kinnituse puurauku läbimõõduga 40 kuni 44 mm. Kivimite survetugevus on 60 kuni 80 MPa.
Pakkuja esitab pakendi pakutava Kauba näidistega (vt. Spetsifikatsioon).
Näidiste pakendile märkida hanke nimetus ja saata/toimetada aadressil: Väike-Pungerja, Alutaguse vald, 41301 Ida-Virumaa, Estonia kaevandus (Allmaa tootmisosakond) hiljemalt 07.11.2022.
Kontaktisik: Stefan Bostan t. +372 53285170, e-post: stefan.bostan@enefit.ee
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
Pakkumusi võib esitada maksimaalne osade arv: 2
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
ANKRURPOLDID, ANKRULUKUD, STOPPERSEIBID
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)44531700 Rauast või terasest keermetatud tooted
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Ostetakse parempoolse armatuurkeermega profiilterasest valmistatud (GEWI ® bar Ø 16 või samaväärne) nelikantpeaga erineva pikkusega ankrupolte.
ANKRUTOIESTIKU TUGIPLAADID.
Osa nr: 2
Ostetakse kahte mõõtu 5 mm paksusest terasest stantsitud reljeefiga 20 mm avaga tugiplaate. Neljakandilise tugiplaadi üks nurk on painutatud tasapinna 16*38st 65 kraadi.