VII.1.2)Tekst, który należy poprawić w pierwotnym ogłoszeniuNumer sekcji: I.1
Miejsce, w którym znajduje się tekst do modyfikacji: Nazwa i adresy
Zamiast:
Oficjalna nazwa: Skarb Państwa –Generalny Dyrektor Dróg Krajowych i Autostrad z siedzibą w Warszawie, Prowadzący postępowanie: Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad Oddział w Krakowie
Adres pocztowy: ul. Mogilska 25
Miejscowość: Kraków
Kod NUTS: PL
Kod pocztowy: 31-542
2. W przypadku wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia, osobiste wykonanie kluczowych części zamówienia określonych w SIWZ, powinno być zrealizowane przez tego członka konsorcjum, który wykazuje się wiedzą i doświadczeniem opisanym w pkt III.1.3) ogłoszenia.
2. Warunki realizacji umowy, dopuszczalne zmiany umowy oraz określenie warunków zmian, zostało zawarte w SIWZ.