Обявление за възложена поръчка
Резултати от процедурата за възлагане на обществена поръчка
Правно основание:
Директива 2014/24/ЕС
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
„Доставка на канцеларски материали по проект BG05M9OP001-3.021-0001 „За по-добро качество и ефективност на социалните услуги в България”
II.1.2)Основен CPV код30192000 Принадлежности за офиса
II.1.4)Кратко описание:
Доставка на канцеларски материали по проект BG05M9OP001-3.021-0001 „За по-добро качество и ефективност на социалните услуги в България” при условията на сключено Рамково споразумение № СПОР-5/02.06.2020 г. на Централния орган за покупки (ЦОП), като вида и количествата на артикулите са подробно посочени в техническата спецификация на възложителя.
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове30192000 Принадлежности за офиса
30192800 Самозалепващи се етикети
30193000 Органайзери и принадлежности
22850000 Класьори и аксесоари за тях
II.2.4)Описание на обществената поръчка: