Skelbimas apie sutarties skyrimą
Pirkimo procedūros rezultatai
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/24/ES
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa nakrętek, podkładek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej – nr grupy 287-3
Nuorodos numeris: 701902872
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas44531600 Veržlės
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Dostawa nakrętek, podkładek dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej – nr grupy 287-3.
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Pirkimo dalies Nr.: 1
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)44531600 Veržlės
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Pirkimo dalies Nr.: 2
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/24/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701902872
II.1.2)Główny kod CPV44531600 Nakrętki
II.1.4)Krótki opis:
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV44531600 Nakrętki
II.2.4)Opis zamówienia:
Część nr: 2