Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Security Services for the Delegation of the European Union to Lao PDR
Reference number: EEAS/DELLAOV/2022/CPN/0043
II.1.2)Main CPV code79710000 Security services
II.1.4)Short description:
Provision of security services to the Delegation of the European Union to Lao PDR.
Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Verordening (EU, Euratom) nr. 2018/1046
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Beveiligingsdiensten voor de Delegatie in Laos
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79710000 Beveiligingsdiensten
II.1.4)Korte beschrijving:
Verlening van beveiligingsdiensten voor de Delegatie in Laos.
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi ochrony na rzecz Delegatury Unii Europejskiej w Laosie
II.1.2)Główny kod CPV79710000 Usługi ochroniarskie
II.1.4)Krótki opis:
Świadczenie usług ochrony na rzecz Delegatury Unii Europejskiej w Laosie.
Oznámenie o zmenách alebo dodatočných informáciách
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Bezpečnostné služby pre Delegáciu Európskej únie v Laoskej ľudovodemokratickej republike
II.1.2)Hlavný kód CPV79710000 Bezpečnostné služby
II.1.4)Stručný opis:
Poskytnutie bezpečnostných služieb pre Delegáciu Európskej únie v Laoskej ľudovodemokratickej republike.