S radosťou oznamujeme, že nová verzia portálu TED bude spustená 29. 1. 2024 (orientačný dátum, čaká sa na jeho potvrdenie) Chcete zistiť, aké sú jeho nové funkcie, zlepšenia a dosah na používateľov? Prečítajte si náš článok a zistite viac o najdôležitejších zmenách a nových funkciách.
Niektoré oznámenia v elektronických formulároch sa zobrazujú chybne. Na riešení tohto problému sa už pracuje. Ďalšie informácie a pokyny nájdete na našej osobitnej stránke.
Registrácia na 4. seminár pre opätovných používateľov údajov z databázy TED, ktorý sa uskutoční 14. decembra 2023, je otvorená.
Dodávky - 551599-2023
Slovensko-Bratislava: Softvérové balíky a informačné systémy
2023/S 176-551599
Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
Aplikačný softvér pre oblasť výpočtovej chémie a chemický dizajn
Referenčné číslo: SAV 01/2023
II.1.2)Hlavný kód CPV
48000000 Softvérové balíky a informačné systémy
II.1.4)Stručný opis:
Predmetom zákazky je dodanie softvéru s čo najširším portfóliom metód pre chemické modelovanie a výpočtovú chémiu a používateľsky priateľským prostredím a dodanie State-of-the-art softvéru pre expertné aplikácie výpočtovej chémie. Bližšia špecifikácia je v súťažných podkladoch. Podrobné vymedzenie predmetu obstarávania je v časti B1. Opis predmetu zákazky súťažných podkladov. Predmet zákazky sa delí na 2 časti. Uchádzač predloží ponuku na jednu alebo obe časti predmetu zákazky.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnota
Hodnota bez DPH: 32 190.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiach
Táto zákazka sa delí na časti: áno
Ponuky možno predkladať na všetky časti
II.2)Opis
II.2.1)Názov:
Softvér s čo najširším portfóliom metód pre chemické modelovanie a výpočtovú chémiu a používateľsky priateľským prostredím
Časť č.: 1
II.2.2)Dodatočné kódy CPV
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom zákazky je dodávka softvéru s čo najširším portfóliom metód pre chemické modelovanie a výpočtovú chémiu a používateľsky priateľským prostredím. Bližšia špecifikácia je uvedená v súťažných podkladoch.
State-of-the-art softvér pre expertné aplikácie výpočtovej chémie
Časť č.: 2
Predmetom zákazky je dodávka state-of-the-art softvéru pre expertné aplikácie výpočtovej chémie