Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa odzieży roboczej, ocieplanej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku
Reference number: 701802009
II.1.2)Main CPV code18100000 Occupational clothing, special workwear and accessories
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2017 r. poz. 1579 ze zm.), zwanej w treści niniejszej SIWZ ustawą Pzp lub ustawą, oraz w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze. Przedmiotem zamówienia jest: Dostawa odzieży roboczej i ocieplanej dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Przedmiot zamówienia podzielony został na 10 zadań.