II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
PRZETARG NIEOGRANICZONY NA DOSTAWY WYROBÓW MEDYCZNYCH PRZEZNACZONYCH DO ZABIEGÓW HEMODYNAMICZYCH
Numer referencyjny: WSZL/FZ-65/23
II.1.2)Główny kod CPV33140000 Materiały medyczne - LA14 - PA01
II.1.4)Krótki opis:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych przeznaczonych do przeprowadzania zabiegów z zakresu kardiologii interwencyjnej lub inwazyjnej.
2. Zamawiający wymaga, aby oferowane wyroby medyczne:
a) były dopuszczone do obrotu na terenie RP zgodnie z ustawą o wyrobach medycznych,
b) odpowiadały opisowi przedmiotu zamówienia znajdującemu się w Załączniku 2A do SWZ.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: tak
Oferty można składać w odniesieniu do wszystkich części
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Część 1 – Cewniki do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33140000 Materiały medyczne - LA14
II.2.4)Opis zamówienia:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych - Cewników do kontrapulsacji wewnątrzaortalnej - przeznaczonych do przeprowadzania zabiegów z zakresu kardiologii interwencyjnej lub inwazyjnej,, szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ.
3. Wykonanie przedmiotu zamówienia określa również projekt umowy znajdujący się w Rozdziale XX SWZ.
Część 2 - Cewniki ultrasonograficzne i cewniki do pomiarów FFR wraz z użyczeniem aparatów do IVUS i FFR
Część nr: 2
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych - Cewników i ultrasonograficznych i cewniki do pomiarów FFR wraz z użyczeniem aparatów do IVUS i FFR -przeznaczonych do przeprowadzania zabiegów z zakresu kardiologii interwencyjnej lub inwazyjnej,, szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ.
Część 3 - Pompy wspomagające krążenie wraz z najmem dwóch aparatów- jednostek sterujący – kompatybilnych z oferowanymi pompami
Część nr: 3
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV33140000 Materiały medyczne - LA14 - PA01
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych - Pomp wspomagających krążenie wraz z najmem dwóch aparatów- jednostek sterujący – kompatybilnych z oferowanymi pompami -przeznaczonych do przeprowadzania zabiegów z zakresu kardiologii interwencyjnej lub inwazyjnej,, szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ.
Część 4 -Akcesoria do wykonywania koronarografii i zabiegów PCI zmian zwapniałych
Część nr: 4
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych -Akcesoriów do wykonywania koronarografii i zabiegów PCI zmian zwapniałych -przeznaczonych do przeprowadzania zabiegów z zakresu kardiologii interwencyjnej lub inwazyjnej,, szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ.
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyrobów medycznych - Stentów DES -przeznaczonych do przeprowadzania zabiegów z zakresu kardiologii interwencyjnej lub inwazyjnej,, szczegółowo opisanych w Załączniku 2A do SWZ.