You may get an error message when trying to access the notices listed hereafter. If that is the case, please use the alternative links provided below. We are working on solving the problem. We apologize for the inconvenience.
716246-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:716246-2023:PDFS:FI:HTML
719591-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML
724690-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:724690-2023:PDFS:FI:HTML
731050-2023 - https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:731050-2023:PDFS:FI:HTML
You may also use the following structure to build the URL of the notices concerned:
https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:NNNNNN-2023:PDFS:LL:HTML, (example: https://ted.europa.eu/udl?uri=TED:NOTICE:719591-2023:PDFS:FI:HTML), but please bear in mind that only the original language version of the notice is available
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
NEP és Zene Háza körüli Infrastruktúra építése
Hivatkozási szám: EKR001162392020
II.1.2)Fő CPV-kód
45111290 Közmű-előkészítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
Néprajzi Múzeum és Magyar Zene Háza körüli Infrastruktúra építése
II.1.5)Becsült teljes érték vagy nagyságrend
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
1. Néprajzi Múzeum és Magyar Zene Háza körüli infrastruktúra építése
1.1. Néprajzi Múzeum, a Magyar Zene Háza, valamint a Promenád körüli parkfejlesztés részeként megvalósuló infrastrukturális fejlesztése
1.1.1) Promenád körüli parkfejlesztés részeként megvalósuló infrastrukturális fejlesztése
Csatornázás
Bontás:
– φ25, φ30 pvc víznyelő bekötés bontása: 155 fm
Építés:
– DN200 ÜPE csatorna építése: 75 fm
– DN200 PVC-U csatorna építése: 107 fm
– DN300 PVC-U csatorna építése: 78 fm
– Szikkasztó blokk építése: 366 db
Energiaellátás – 10 kV
– 6/10kV-os kábel bontása földárokból, burkolatbontással, földmunkával, kábelfedő téglák kitermelésével: 370 fm
– Meglévő kompakt földfelszín fölötti transzformátorállomás bontása: 1db
– 6/10kV kábel: 310 fm
– kompakt felszín alatti transzformátor állomás építése: 1db
Energiaellátás – 0,4 kV
– 0,4 kV kábel: 1 069 fm
Közvilágítás
– Közvilágítási kábel bontása: 400 fm
– Közvilágítási oszlop bontása, lámpatesttel: 12 db
– Közvilágítási kábel építése: 1 237 fm
– Közvilágítási oszlop építése, lámpatesttel: 29 db
Öntözés
– PE-100 DN63-160 KPE vezeték építése: 2 665 fm
Gyengeáram
– Térszint alatti alépítmény-hálózat építése: 438 fm
– Beltéri optikai hálózatépítés: 160 fm
– Kültéri optikai behúzókábel építése: 1 920 fm
– Optikai végpont kiépítése: 10 db
Gyengeáram WIFI
– Wifi hálózati központi vezérlőrendszer: 1db
– Wifi AP eszköz telepítése: 8 db
Térfigyelő hálózat
– Térszint alatti alépítmény-hálózat építése: 675 fm
– Kültéri optikai behúzókábel építése: 920 fm
– Optikai végpont kiépítése: 3 db
– Térfigyelő kamera telepítése: 3 db
Magyar Telekom meglévő hírközlési hálózat védelembe helyezés
Átépítés:
– Megszakító létesítmények szintbe helyezése: 7 db
1.2. Útépítés
1.2.3) Pál László út
Útépítés
– Meglévő burkolta bontása: 2 160 m2
– Aszfaltburkolat építése: 2 200 m2
– Közvilágítási kábel bontása: 255 fm
— Közvilágítási oszlop bontása, lámpatesttel: 7 db
– Közvilágítási kábel építése: 280 fm
– Közvilágítási oszlop építése, lámpatesttel: 4 db
– 0,4 kV kábel szerelvényekkel: 225 fm
1.3. E1 Sörpavilon és I16 Illemhely megvalósításához kapcsolódó infrastruktúra fejlesztés
– DN200 ÜPE csatorna építése: 14 fm
– DN200 PVC-U csatorna építése: 63 fm
– DN300 PVC-U csatorna építése: 68 fm
Vízellátás
– DN25-DN100 víz vezetékek bontása. 161 fm
– DN32-100 KPE vízvezetékek építése: 139 fm
– 0,4 kV kábel szerelvényekkel: 128 fm
– Térszint alatti alépítmény-hálózat építése: 89 fm
– Beltéri optikai hálózatépítés: 270 fm
– Kültéri optikai behúzókábel építése: 650 fm
– Optikai végpont kiépítése: 2 db
1.4. Promenád befejező szakasza, Műcsarnok előtti terület infrastruktúra fejlesztése
– DN200 PVC-U csatorna építése: 16 fm
– DN400 PVC-U csatorna építése: 80 fm
– 0,4 kV kábel szerelvényekkel: 558 fm
– Közvilágítási kábel bontása: 230 fm
– Közvilágítási oszlop bontása, lámpatesttel: 17 db
– Közvilágítási kábel építése: 495 fm
– Közvilágítási oszlop építése, lámpatesttel: 17 db
– Térszint alatti alépítmény-hálózat építése: 269 fm
– Kültéri optikai behúzókábel építése: 734 fm
– Optikai végpont kiépítése: 7 db
– Wifi AP eszköz telepítése: 3 db
– Térszint alatti alépítmény-hálózat építése: 30 fm
Átépítés
– Megszakító létesítmények szintbe helyezése
A részletes műszaki követelményeket a Közbeszerzési Dokumentumok részét képező műszaki leírás tartalmazza.