Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Tarned - 552267-2022
Tšehhi-Praha: Lutid, nibukaitsed ja muud beebitarbed
2022/S 195-552267
Hanketeade
Asjad
Õiguslik alus:
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
FN Motol - Kojenecké lahve
Viitenumber: 158/22
II.1.2)CPV põhikood
33681000 Lutid, nibukaitsed ja muud beebitarbed
II.1.4)Lühikirjeldus:
Předmětem plnění této veřejné zakázky jsou průběžné dodávky kojeneckých lahví, a to v rozsahu dle Přílohy č. 1 Kupní smlouvy - Seznam zboží s jednotkovými cenami.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 16 915 650.00 CZK
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.4)Hanke kirjeldus: