Õiguslik alus:
Direktiiv 2014/24/EL
I osa: Hankija
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Lieferung von "Hemden uns Blusen"
Viitenumber: 02.202-220/2022
II.1.2)CPV põhikood35811200 Politsei vormirõivad
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
II.1.6)Teave osade kohtaHankeleping on jaotatud osadeks: jah
II.2)Kirjeldus
II.2.1)Nimetus:
Uniformhemden und Blusen blau
Osa nr: 1
II.2.2)CPV lisakood(id)18330000 T-särgid ja särgid
18332000 Särgid
18200000 Pealisrõivad
Uniformhemden und Blusen weiß
Osa nr: 2
II.2.2)CPV lisakood(id)18200000 Pealisrõivad
18330000 T-särgid ja särgid