Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Tarned - 552389-2022
Madalmaad-Amsterdam: Õppetarkvara pakett
2022/S 195-552389
Hanketeade
Asjad
Õiguslik alus:
II.1)Hanke kogus või ulatus
II.1.1)Nimetus:
Webcollege systeem voor de UvA/HvA
II.1.2)CPV põhikood
48190000 Õppetarkvara pakett - JA09 - JA01
II.1.4)Lühikirjeldus:
Dit betreft een openbare Europese aanbesteding van webcollege systeem door de UvA en HvA.
II.1.5)Eeldatav kogumaksumus või suurusjärk
Maksumus käibemaksuta: 1 000 000.00 EUR
II.1.6)Teave osade kohta
Hankeleping on jaotatud osadeks: ei
II.2)Kirjeldus
II.2.2)CPV lisakood(id)
48000000 Tarkvarapaketid ja infosüsteemid
48500000 Side- ja multimeediatarkvarapakett
48520000 Multimeedia tarkvarapakett
48515000 Videokonverentside tarkvarapakett
72260000 Tarkvaraga seotud teenused
72268000 Tarkvara tarnimisteenused
II.2.4)Hanke kirjeldus:
Deze aanbesteding betreft het leveren en onderhouden van een webcollege systeem voor de UvA/HvA.
De webcollege dienst (UvA & HvA) heeft in de afgelopen jaren een groei doorgemaakt, waardoor de kosten voor webcolleges zijn gestegen boven de aanbestedingsgrens. Dit is de directe aanleiding om een aanbestedingstraject voor het webcollege systeem te starten.
Daarnaast zien we ook een innovatieve groei in het totale videolandschap en een versnelde digitalisering die door Corona heeft plaatsgevonden, met vraagstukken rondom online- en fysiek (hybride) onderwijs waarin webcolleges een (belangrijke) rol spelen.
Met de aanbesteding willen we de professionele ondersteuning van webcolleges continueren en optimaliseren. Hierbij zijn ook de strategische speerpunten van FS voor UvA & HvA rondom digitalisering, duurzaamheid, talent & inclusie en samenwerking uitgangspunten om richting te geven aan toekomstig bestendige dienstverlening.
De Hogeschool van Amsterdam (HvA) en de Universiteit van Amsterdam (UvA) nemen beiden webcollege systemen af. De afdelingen Inkoop en Bureau Onderwijslogistiek (BOL) van Facility Services (FS) werken hierin nauw samen met de faculteiten om deze dienst tot stand te brengen.