Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Programmeerwerk verkeerslichten
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie34996100 Verkeerslichten
II.1.4)Korte beschrijving:
De opdracht betreft het leveren van programmeerwerk en software voor verkeerslichten. De opdracht is als volgt verdeeld: planbare werkzaamheden en incidentele werkzaamheden.
Het doel van deze aanbesteding is om voor de levering van deze diensten per perceel een raamovereenkomst te sluiten met een looptijd van drie (3) jaar met als ingangsdatum 1 januari 2023.
De raamovereenkomst wordt aangegaan met twee (2) opdrachtnemers.
II.1.5)Geraamde totale waardeWaarde zonder btw: 550 000.00 EUR
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.2)Aanvullende CPV-code(s)45316212 Installeren van verkeerslichten
50232000 Onderhoud van installaties voor straatverlichting en verkeerslichten
50232200 Onderhoud van verkeerslichten
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
De opdracht heeft samengevat betrekking op programmeerwerkzaamheden t.b.v. verkeersregelprogramma's verkeerslichten. Deze werkzaamheden omvatten:
Het maken van functionele specificaties voor nieuwe of te wijzigen verkeerslichtenregelingen;
Op aanvraag een actueel Cocon-bestand maken.
Het programmeren van regelingen in CCOL.
Het berekenen van intergroentijden.
Op uitvraag de regeling op straat inregelen.
Op uitvraag de regeling inregelen middels Vlog bestanden