Aankondiging van een opdracht
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
DAS ICT Hardware - Touchscreens
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie30230000 Computerapparatuur
II.1.4)Korte beschrijving:
Welkom op het DAS voor de levering van ICT hardware - Touchscreens voor RENN4 te Groningen. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van touchscreens en toebehoren. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen.
Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Geraamde totale waarde
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding:
Het is niet duidelijk wat de omvang van de opdracht gaat zijn. Het betreft alle touchscreens voor RENN4. Hier kan echter geen financiële waarde aan gekoppeld worden.