Aankondiging van een gegunde opdracht
Resultaten van de aanbestedingsprocedure
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Prestations d'agence de voyages pour les services de la CMA Bretagne
Referentienummer: 2023-11
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie63510000 Reisbureaudiensten en dergelijke
II.1.4)Korte beschrijving:
Prestations d'agence de voyages pour les services de la CMA Bretagne, réservation de billetterie train, avion et hôtel.
II.1.6)Inlichtingen over percelenVerdeling in percelen: neen
II.2)Beschrijving
II.2.4)Beschrijving van de aanbesteding: