Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
16100 Prekinių vagonų atsarginių dalių, ruošinių, mazgų pirkimas
II.1.2)CPV-Code Hauptteil34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
II.1.4)Kurze Beschreibung:
DPS galiojimo metu perkantysis subjektas numato įsigyti įvairias prekinių vagonų (įskaitant cisternas, pusvagones, platforminius vagonus, dengtus vagonus hoperius ir hoperius dozatorius) ir jų mazgų (ašidėžių, vežimėlių, stabdžių, pavarų, sukabinimo įtaisų oro skirstytuvų) dalis. Konkretūs reikalavimai įsigyjamam pirkimo objektui bus pateikiami konkretaus pirkimo, vykdomo DPS pagrindu, dokumentuose.
II.1.5)Geschätzter GesamtwertWert ohne MwSt.: 22 984 870.00 EUR
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)34631000 Teile für Lokomotiven oder rollendes Material
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: