Došlo je do tehničke greške koja utječe na prikaz URL-ova u obavijestima e-obrazaca. Nastojimo što prije riješiti taj problem. U međuvremenu predlažemo da uklonite zarez (ili eventualne druge posebne znakove) na kraju URL-a. Ispričavamo se zbog neugodnosti.
Roba - 552822-2020
Hrvatska-Zagreb: Računalna oprema
2020/S 225-552822
Obavijest o nadmetanju
Roba
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Informacijska računalna oprema, multifunkcijski uređaji i printeri za Posredničko tijelo
Referentni broj: E-VV-10/2020/R2
II.1.2)Glavna CPV oznaka
30230000 Računalna oprema
II.1.4)Kratak opis:
Informacijska računalna oprema, multifunkcijski uređaji i printeri za Posredničko tijelo, sukladno tehničkim specifikacijama, količinama i ostalim traženim uvjetima navedenima u Dokumentaciji o nabavi, Tehničkim specifikacijama i Troškovnicima.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 800 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: da
Ponude se mogu podnijeti za sve grupe
II.2)Opis
II.2.1)Naziv:
Računala i računalna oprema
Grupa br.: 1
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
30213100 Prenosiva računala
II.2.4)Opis nabave:
Računala i računalna oprema: stolna računala, monitori sa ugrađenom priključnom stanicom i prijenosna računala.
Multifunkcijski uređaji i printeri
Grupa br.: 2
Multifunkcijski uređaji i printeri: Višenamjenski ispisni uređaji tip 1, tip 2 i tip 3.