Tavarat - 552952-2021
Suomi-Helsinki: Toimistotarvikkeet
2021/S 211-552952
Korjausilmoitus
Muutoksia tai lisätietoja koskeva ilmoitus
Tavarahankinnat
(Euroopan unionin virallisen lehden täydennysosa, 2021/S 187-485814)
II.1)Hankinnan laajuus
II.1.1)Nimi:
Toimistotarvikkeet 2021 - 2023 (2025)
Viitenumero: YLE20200059
II.1.2)Pääasiallinen CPV-koodi
30192000 Toimistotarvikkeet
II.1.4)Lyhyt kuvaus:
Hankinnan kohteena ovat Ylelle toimitettavat toimistotarvikkeet sekä niiden toimittamiseen liittyvät palvelut. Toimittaja toimittaa tuotteita sekä Tilaajan tekemien suoratilausten että täyttöpalvelun perusteella.
Yle valitsee tarjouskilpailun perusteella yhden sopimustoimittajan.
Hankinnan kohde on kuvattu yksityiskohtaisemmin tässä tarjouspyynnössä ja sen liitteissä.
VI kohta: Täydentävät tiedot