Base giuridica:
Direttiva 2014/24/UE
II.1)Entità dell'appalto
II.1.1)Denominazione:
Odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych z terenu Gminy Dukla
Numero di riferimento: OI.271.15 2022
II.1.2)Codice CPV principale90500000 Servizi connessi ai rifiuti urbani e domestici
II.1.4)Breve descrizione:
Odbiór i transport odpadów komunalnych niesegregowanych i segregowanych z terenu Gminy Dukla ( metalu, tworzyw sztucznych, papieru, szkła) od właścicieli nieruchomości zamieszkałych oraz właścicieli nieruchomości wykorzystywanych na cele rekreacyjno -wypoczynkowych na terenie Gminy Dukla
Lp. Rodzaj odpadów Szacunkowa ilość nieruchomości Szacunkowa ilość odpadów w okresie 12 miesięcy [Mg]
1. niesegregowanych (zmieszanych) z nieruchomości zamieszkałych do RCOO Krośnie 4000 – nieruchomości zamieszkałe i wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe 1250
2. segregowanych – plastik + papier (zbierane selektywnie) z nieruchomości zamieszkałych do RCOO Krośnie 4000 – nieruchomości zamieszkałe i wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe 400 w tym metale i tworzywa sztuczne - 350,
papier - 50
3. segregowanych - szkło (zbierane selektywnie) z nieruchomości zamieszkałych do RCOO Krośnie 4000 – nieruchomości zamieszkałe i wykorzystywane na cele rekreacyjno-wypoczynkowe 210
II.1.5)Valore totale stimato
II.1.6)Informazioni relative ai lottiQuesto appalto è suddiviso in lotti: no
II.2)Descrizione
II.2.2)Codici CPV supplementari90511000 Servizi di raccolta di rifiuti
90511300 Servizi di raccolta dell'immondizia
90513100 Servizi di smaltimento di rifiuti domestici
II.2.4)Descrizione dell'appalto:
Szacowana ilość odpadów komunalnych przewidzianych do odbioru i transportu w okresie trwania umowy (12 miesięcy) wyniesie około 2023 Mg, z czego:
• 15 01 06 – 360 Mg;
• 15 01 07 – 210 Mg;
• 15 01 01 – 20 Mg;
• 20 03 07– 120 Mg;
• 20 01 23*, 20 01 35*, 20 01 36 – 8 Mg;
• 16 01 03 – 15 Mg;
• 20 03 01 – 1290 Mg.