Supplies - 553530-2018
Poland-Katowice: Mobile hydraulic-powered mine roof supports
2018/S 242-553530
Contract notice – utilities
Supplies
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Dostawa części zamiennych do indywidualnych stojaków hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku.
Reference number: 701802127/01
II.1.2)Main CPV code
43140000 Mobile hydraulic-powered mine roof supports
II.1.4)Short description:
Przedmiotem zmówienia jest dostawa części zamiennych do indywidualnych stojaków hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Załączniku nr 2 do SIWZ.
II.1.5)Estimated total value
II.1.6)Information about lots
This contract is divided into lots: yes
Tenders may be submitted for all lots
II.2)Description
II.2.1)Title:
Zadanie nr 1.
Lot No: 1
II.2.2)Additional CPV code(s)
II.2.4)Description of the procurement:
Zadanie nr 1
Dostawa części zamiennych do indywidualnych stojaków hydraulicznych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. w 2019 roku w szacunkowej ilości i rodzaju szczegółowo określonym w Załączniku nr 2 do SIWZ
Zadanie nr 2.
Lot No: 2
Zadanie nr 2
Zadanie nr 3.
Lot No: 3
Zadanie nr 3