Notice for changes or additional information
Legal Basis:
Directive 2014/25/EU
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Bezgotówkowy zakup paliw płynnych (benzyny bezołowiowej i oleju napędowego) i produktów pozapaliwowych do samochodów i innych pojazdów będących w użytkowaniu Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Reference number: 701801842-1
II.1.2)Main CPV code09132100 Unleaded petrol
II.1.4)Short description:
Postępowanie o udzielenie zamówienia sektorowego prowadzone jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie przepisów ustawy z dnia 29.1.2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. 2004 nr 19 poz. 177 t.j. Dz.U. 2018 poz. 1986) w oparciu o właściwe przepisy wykonawcze.
W niniejszym postępowaniu o udzielenie zamówienia komunikacja między Zamawiającym a Wykonawcami, w szczególności składanie ofert, JEDZ oraz dokumentów i oświadczeń, odbywa się przy użyciu środków komunikacji elektronicznej. Oferty wraz z załącznikami oraz JEDZ, pod rygorem nieważności, sporządza się w postaci elektronicznej i opatruje się kwalifikowanym podpisem elektronicznym. Przedmiotem zamówienia jest: Bezgotówkowy zakup paliw płynnych (benzyny bezołowiowej i oleju napędowego) i produktów pozapaliwowych do samochodów i innych pojazdów będących w użytkowaniu Polskiej Grupy Górniczej S.A. w latach 2019÷2021.