Base juridique:
Directive 2014/24/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.2)Code CPV principal39130000 Mobilier de bureau
II.1.4)Description succincte:
Welkom op de DAS voor de levering van kantoormeubilair voor OSG de Hogeberg te Den Burg. Via dit DAS worden op rechtmatige wijze diverse producten ingekocht op het gebied van kantoormeubilair. Hiermee wordt beoogd een diversiteit aan aanbieders aan te spreken en de vraag en aanbod op zo'n goed mogelijke wijze bij elkaar te brengen. Dit DAS wordt gepubliceerd op grond van de Aanbestedingswet 2012, en valt hiermee onder de Europese richtlijn 2014/24/EU.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.4)Description des prestations:
De omvang van de opdracht is financieel niet uit te drukken. De opdracht omvat alle kantoormeubilair dat nodig is voor een organisatie als OSG de Hogeberg met 752 leerlingen en 100 medewerkers (2018).