II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Servicios de desarrollo digital para comunicaciones proporcionados al Grupo BEI
Número de referencia: CFT-1526
II.1.2)Código CPV principal72413000 Servicios de diseño de sitios web www
II.1.4)Breve descripción:
El objetivo de esta convocatoria consiste en la adjudicación de acuerdos marco para la prestación de servicios de desarrollo digital para comunicaciones. La presente licitación se divide en 3 lotes:
— Lote 1: Desarrollo, soporte y mantenimiento de plataformas, aplicaciones y herramientas digitales,
— Lote 2: Maquetas de diseño digital para el desarrollo web y frontend,
— Lote 3: Servicios de experiencia de usuario para productos digitales.
II.1.5)Valor total estimadoValor IVA excluido: 7 140 000.00 EUR
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: sí
Pueden presentarse ofertas para número máximo de lotes: 3
II.2)Descripción
II.2.1)Denominación:
Desarrollo, soporte y mantenimiento de plataformas, aplicaciones y herramientas digitales
Lote nº: 1
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72420000 Servicios de desarrollo de Internet
72260000 Servicios relacionados con el software
II.2.4)Descripción del contrato:
El BEI adjudicará un acuerdo marco a un único proveedor de servicios.
El proveedor de servicios prestará servicios continuos y específicos, que abarcarán la publicación y el desarrollo, el soporte y el mantenimiento de plataformas digitales, aplicaciones y herramientas utilizadas en las comunicaciones digitales.
Servicios requeridos:
A. Un equipo de desarrollo «in situ» en las oficinas del BEI en Luxemburgo;
B. Asesoría digital «ad hoc» y soporte en la entrega de proyectos.
Maquetas de diseño digital para el desarrollo web y frontend
Lote nº: 2
El BEI adjudicará varios acuerdos marco hasta un máximo de 5 proveedores de servicios (siempre que un número suficiente de licitadores cumpla con los criterios de selección y exclusión y/o un número suficiente de ofertas cumplan con los umbrales de los criterios de adjudicación técnica). Posteriormente, se otorgarán asignaciones especiales utilizando el mecanismo en cascada.
Los proveedores de servicios prestarán los servicios continuos y específicos necesarios para impulsar y desarrollar de manera continuada la actual identidad visual en línea del BEI en sus plataformas en línea. Los proveedores de servicios entregarán el marcado y el estilo de frontend que está integrado por el proveedor de servicios del lote 1 con las plataformas y aplicaciones del BEI.
Servicios de experiencia de usuario para productos digitales
Lote nº: 3
Los proveedores de servicios brindarán servicios discretos necesarios para proyectos específicos fuera del lugar para respaldar el desarrollo previo de productos de comunicación digital (plataformas en línea, aplicaciones móviles, aplicaciones y sitios web). Se espera que estén completamente familiarizados y que traigan a cada proyecto las técnicas de investigación más recientes y las mejores prácticas y la implementación en el desarrollo de productos digitales.
II iedaļa: Priekšmets
II.1)Iepirkuma apjoms
II.1.1)Nosaukums:
Digitālās izstrādes pakalpojumi EIB grupas komunikācijām
Atsauces numurs: CFT-1526
II.1.2)Galvenās CPV kods72413000 Globālā tīmekļa www lapu projektēšanas pakalpojumi
II.1.4)Īss apraksts:
Šī uzaicinājuma mērķis ir noslēgt pamatnolīgumus komunikācijām paredzētu digitālās izstrādes pakalpojumu nodrošināšanai. Šis uzaicinājums uz konkursu ir sadalīts 3 daļās.
— 1. daļa: digitālo platformu, lietotņu un rīku izstrāde, atbalsts un uzturēšana
— 2. daļa: digitālā dizaina modeļi tīmekļa lapas un priekšgalsistēmas izstrādei
— 3. daļa: lietotāju pieredzes pakalpojumi digitālajiem produktiem
II.1.5)Paredzamā kopējā vērtībaVērtība bez PVN: 7 140 000.00 EUR
II.1.6)Informācija par daļāmLīgums ir sadalīts daļās: jā
Piedāvājumus var iesniegt par maksimālais daļu skaits: 3
II.2)Apraksts
II.2.1)Nosaukums:
Digitālo platformu, lietotņu un rīku izstrāde, atbalsts un uzturēšana
Daļas numurs: 1
II.2.2)Papildu CPV kods(-i)72420000 Interneta izstrādes pakalpojumi
72260000 Ar programmatūru saistītie pakalpojumi
II.2.4)Iepirkuma apraksts:
Par katru daļu EIB piešķirs pamatnolīgumu 1 pakalpojumu sniedzējam.
Pakalpojumu sniedzējs nodrošinās nepārtrauktus un diskrētus digitālajai komunikācijai paredzētu digitālo platformu, lietojumprogrammu un rīku publicēšanas un izstrādes, atbalsta un uzturēšanas pakalpojumus.
Nepieciešamie pakalpojumi
A. Izstrādes komanda uz vietas EIB telpās Luksemburgā
B. Ad-hoc digitālās konsultācijas un atbalsts projekta īstenošanā
Digitālā dizaina modeļi tīmekļa lapas un priekšgalsistēmas izstrādei
Daļas numurs: 2
EIB piešķirs vairākus pamatnolīgumus ne vairāk kā 5 pakalpojumu sniedzējiem (ja pietiekams pretendentu skaits atbilst izslēgšanas un atlases kritērijiem un/vai pietiekams piedāvājumu skaits atbilst minimālajiem tehniskajiem piešķiršanas kritērijiem). Pēc tam konkrēti uzdevumi tiks piešķirti, izmantojot kaskādes mehānismu.
Pakalpojumu sniedzēji nodrošinās nepārtrauktus un diskrētus pakalpojumus pašreizējās EIB tiešsaistes vizuālās identitātes virzīšanai un nepārtrauktai attīstībai tās tiešsaistes platformās. Pakalpojumu sniedzēji piegādās priekšgalsistēmas marķējumu un dizainu, ko 1. daļas pakalpojumu sniedzējs integrēs EIB platformās un lietojumprogrammās.
Lietotāju pieredzes pakalpojumi digitālajiem produktiem
Daļas numurs: 3
Pakalpojumu sniedzēji nodrošinās diskrētus pakalpojumus, kas nepieciešami konkrētiem projektiem ārpus iestādes, lai atbalstītu digitālās komunikācijas produktu (tiešsaistes platformu, mobilo lietotņu, lietojumprogrammu un vietņu) sākotnējo izstrādi. Paredzams, ka viņi būs pilnībā iepazinušies ar visjaunākajām un labākajām prakses pētījumu metodēm un to ieviešanu digitālo produktu izstrādē un ieviesīs tās katrā projektā.