Bekanntmachung vergebener Aufträge
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/24/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
„Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи) за нуждите на ДФ „Земеделие“.
II.1.2)CPV-Code Hauptteil30125100 Tonerpatronen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи у с марка HP (Ейч Пи) за нуждите на ДФЗ по РС № СПОР-8/09.05.2022 г. Съгласно чл. 22, ал. 2 от РС, възлагането на договор за закупуване на конкретни артикули се извършва при спазване на правилото всеки артикул да бъде закупен единствено от рамковия изпълнител, предложил най-ниска цена за съотв артикул в РС. Съгласно гореизложеното ДФЗ отправя покана за сключване на договор към рамкови изпълнители "Парафлоу Комуникейшънс" ООД и „АТС България“ ООД (Рамкови изпълнители №2 и №3). Само посочените рамкови изпълнители е необходимо да представят документи за скл. на дог. С тях ще бъде сключен договор на осн. чл. 82, ал. 1 от ЗОП и Раздел VIII от РС № СПОР-8/09.05.2022 г. за възлагане на централизирана обществена поръчка с предмет: „Доставка на тонери за копирни и печатащи у-ва”, ОП № 1 „Доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи у-ва с марки HP (Ейч Пи) и бивши Самсунг”.
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Предметът на поръчката е доставка на оригинални тонери и други консумативи за печат за копирни и печатащи устройства с марка HP (Ейч Пи).