II.1)Obseg naročila
II.1.1)Naslov:
Sukcesivna dobava živil po sklopih za obdobje 3 let za potrebe Vrtca Hansa Christiana Andersena
Referenčna številka dokumenta: 430-2062/2018
II.1.2)Glavna koda CPV15800000 Razna živila
II.1.6)Informacije o sklopihNaročilo je razdeljeno na sklope: da
II.2)Opis
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 1
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15500000 Mlečni izdelki
15511000 Mleko
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeMerilo kakovosti - Ime: Živila iz shem kakovosti in nacionalnih shem kakovosti / Ponder: 0,15
Cena - Ponder: 0,85
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 2
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15555100 Sladoled
II.2.1)Naslov:
Mlečni izdelki brez laktoze
Št. sklopa: 3
Bio mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 4
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeCena
Kozje mleko in izdelki iz kozjega mleka
Št. sklopa: 5
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03331200 Kozje mleko
15500000 Mlečni izdelki
Živila iz shem kakovosti: mleko in mlečni izdelki
Št. sklopa: 6
Sveže telečje, svinjsko, kunčje in žrebičkovo meso
Št. sklopa: 7
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15111200 Telečje meso
15113000 Prašičje meso
15118100 Konjsko meso
15119100 Kunčje meso
Perutninsko meso in izdelki iz perutninskega mesa
Št. sklopa: 8
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15112000 Perutnina
15131500 Proizvodi iz perutnine
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 9
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15130000 Mesni proizvodi
Bio goveje, bio telečje meso
Št. sklopa: 10
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15111100 Goveje meso
15111200 Telečje meso
15112000 Perutnina
15130000 Mesni proizvodi
Živila iz shem kakovosti: sveže goveje meso
Št. sklopa: 11
Živila iz shem kakovosti: sveže piščančje meso
Št. sklopa: 12
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 13
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15221000 Zamrznjene ribe
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 14
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03311000 Ribe
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 15
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15240000 Ribe v pločevinkah ali posodah ter druge pripravljene ali konzervirane ribe
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 16
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03142500 Jajca
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 17
Sveža zelenjava in sveže sadje
Št. sklopa: 18
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03222110 Tropsko sadje
03222200 Citrusi
03222300 Netropsko sadje
15300000 Sadje, zelenjave in pripadajoči proizvodi
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 19
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03221000 Vrtnine
Živila iz shem kakovosti: jabolka
Št. sklopa: 20
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03222321 Jabolka
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 21
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 22
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03212210 Sušene stročnice
15332410 Suho sadje
Zamrznjena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 23
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15331170 Zamrznjene vrtnine
15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
Konzervirana in vložena zelenjava in sadje
Št. sklopa: 24
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15331400 Konzervirane vrtnine in/ali vrtnine v konzervah
15332400 Konzervirano sadje
II.2.4)Opis javnega naročila: II.2.5)Merila za izbiro ponudbeMerilo kakovosti - Ime: Živila iz shem kakovosti ali nacionalnih shem kakovosti / Ponder: 0,15
Kislo zelje in repa brez konzervansov
Št. sklopa: 25
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03221114 Repa
15331461 Kislo zelje v pločevinkah
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 26
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15332200 Marmelade in džemi; sadni želeji; pireji in namazi iz sadja ali oreškov
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 27
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15321000 Sadni sokovi
15321800 Koncentrirani sokovi
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 28
Moke, mlevski izdelki, riž, grisini, prepečenec
Št. sklopa: 29
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15610000 Žitni mlevski izdelki
15612100 Pšenična moka
15612200 Žitna moka
15614000 Predelan riž
15821150 Prepečenec
Jušne zakuhe in testenine
Št. sklopa: 30
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15850000 Testenine
Bio žita in bio mlevski izdelki
Št. sklopa: 31
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV03211000 Žita
15610000 Žitni mlevski izdelki
Bio testenine deklarirane brez jajc
Št. sklopa: 32
Sveži in zamrznjeni izdelki iz testa
Št. sklopa: 33
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15851210 Pripravljene testenine
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 34
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15811100 Kruh
15811200 Žemlje
Kruh in pekovsko pecivo brez aditivov, brez soli
Št. sklopa: 35
Bio kruh in bio pekovsko pecivo I.
Št. sklopa: 36
Bio kruh in pekovsko pecivo II.
Št. sklopa: 37
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15811000 Krušni izdelki
15811500 Pripravljeni krušni izdelki
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 38
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15811500 Pripravljeni krušni izdelki
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 39
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15821200 Sladki keksi
Keksi z izjavo, da vsebujejo manj kot 2 % trans MK
Št. sklopa: 40
Slaščičarsko in pekovsko pecivo
Št. sklopa: 41
15812000 Pecivo in slaščice
Splošno prehrambeno blago
Št. sklopa: 42
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15800000 Razna živila
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 43
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 44
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15880000 Hrana za posebne prehranjevalne potrebe
Zamrznjena živila za alergike
Št. sklopa: 45
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15896000 Globoko zamrznjeni proizvodi
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 46
II.2.1)Naslov:Št. sklopa: 47
II.2.2)Dodatna(-e) koda(-e) CPV15113000 Prašičje meso