Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Suministros - 554315-2019
Polonia-Łódź: Paquetes de software y sistemas de información
2019/S 226-554315
Corrigenda
Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Suministros
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Modernizacja systemu HIS wraz z dostawą infrastruktury przetwarzania danych na potrzeby realizacji projektu „Wdrożenie e-usług i elektronicznej dokumentacji medycznej w Spec. Psych. ZOZ w Łodzi. Etap I”
Número de referencia: ZPIZ/PN/D/166/10/19
II.1.2)Código CPV principal
48000000 Paquetes de software y sistemas de información
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiot zamówienia obejmuje I etap realizacji projektu finansowanego ze środków Unii Europejskiej. Przedmiotowe zamówienie jest częścią projektu „Wdrożenie e-usług i elektronicznej dokumentacji medycznej w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi”. Przedmiotem zamówienia jest modernizacja systemu HIS oraz dostawa, instalacja i konfiguracja sprzętu i oprogramowania na potrzeby realizacji projektu „Wdrożenie e-usług i elektronicznej dokumentacji medycznej w Specjalistycznym Psychiatrycznym Zespole Opieki Zdrowotnej w Łodzi”. Przedmiot zamówienia obejmuje modernizacją systemu HIS oraz rozbudowę infrastruktury przetwarzania danych Zamawiającego, na którą składają się dostawa urządzeń i oprogramowania oraz usługi modernizacji sieci teleinformatycznej, z podziałem na zadanie częściowe 1 i zadanie częściowe 2. Szczegółowe wymogi i opis przedmiotu zamówienia zawarte w Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia oraz Załącznikach do SIWZ i Załącznikach do OPZ.