Regelmäßige nichtverbindliche Bekanntmachung – Sektoren
Diese Bekanntmachung dient der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Rechtsgrundlage:
Richtlinie 2014/25/EU
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Maszyny do cięcia węgla lub skał dla Zakładów JSW S.A. w tym: zakup wraz z dostawą kombajnów chodnikowych i ścianowych; najmy kombajnów chodnikowych i ścianowych
II.1.2)CPV-Code Hauptteil43122000 Schrämmaschinen für Kohle oder Stein
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Maszyny do cięcia węgla lub skał dla Zakładów JSW S.A. w tym: zakup wraz z dostawą kombajnów chodnikowych i ścianowych; najmy kombajnów chodnikowych i ścianowych.
II.1.5)Geschätzter Gesamtwert
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
Okresowe ogłoszenie informacyjne – zamówienia sektorowe
Niniejsze ogłoszenie ma na celu skrócenie terminu składania ofert
Podstawa prawna:
Dyrektywa 2014/25/UE
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
II.1.2)Główny kod CPV43122000 Maszyny do cięcia węgla lub skał
II.1.4)Krótki opis:
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartość
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.4)Opis zamówienia: