Правно основание:
Регламент (ЕС, Евратом) № 2018/1046
Раздел І: Възлагащ орган
II.1)Обхват на обществената поръчка
II.1.1)Наименование:
Служби за подкрепа на чиракуването
Референтен номер: EMPL/2022/OP/0016
II.1.2)Основен CPV код79411000 Консултантски услуги по общо управление
II.1.4)Кратко описание:
Целта на поръчката е да се осигурят услуги за продължаване на услугите в подкрепа на чиракуването за януари 2023 г. Целта на услугите за подкрепа на чиракуването остава да допринесат към цялостното изпълнение, разработването и осъществяването на дейностите на Европейския алианс за професионална подготовка (например управление и мониторинг на обещанията и ангажиментите, управление и привеждане в съответствие с по-удобен център за познания относно стажовете заинтересованите страни в областта на професионалната подготовка, организиране на събития на EAfA и др.).
II.1.5)Прогнозна обща стойностСтойност, без да се включва ДДС: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Информация относно обособените позицииНастоящата поръчка е разделена на обособени позиции: не
II.2)Описание
II.2.2)Допълнителни CPV кодове79411000 Консултантски услуги по общо управление
II.2.4)Описание на обществената поръчка:
Служби за подкрепа на чиракуването.
Podstawa prawna:
Rozporządzenie (UE, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Usługi wspierające przyuczanie do zawodu
Numer referencyjny: EMPL/2022/OP/0016
II.1.2)Główny kod CPV79411000 Ogólne usługi doradcze w zakresie zarządzania
II.1.4)Krótki opis:
Celem zamówienia jest zapewnienie usług na potrzeby kontynuacji usług wsparcia przyuczania do zawodu od stycznia 2023 r. Celem usług wsparcia przyuczania do zawodu jest przyczynienie się do ogólnych wyników, opracowanie i realizacja działań Europejskiego Sojuszu na rzecz Przyuczania (np. zobowiązania dotyczące zarządzania i monitorowania, zarządzanie centrum wiedzy na temat przyuczania do zawodu, organizacja wydarzeń z udziałem zainteresowanych stron w ramach Europejskiego Sojuszu na rzecz Przyuczania itp.) oraz uczynienie go bardziej przyjaznym dla użytkownika.
II.1.5)Szacunkowa całkowita wartośćWartość bez VAT: 3 000 000.00 EUR
II.1.6)Informacje o częściachTo zamówienie podzielone jest na części: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV79411000 Ogólne usługi doradcze w zakresie zarządzania
II.2.4)Opis zamówienia: