Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usługi - 55488-2022
Polska-Łupawa: Usługi leśnictwa
2022/S 022-055488
Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia
Wyniki postępowania
Usługi
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Łupawa w roku 2022
Numer referencyjny: ZG.270.29.2021
II.1.2)Główny kod CPV
77200000 Usługi leśnictwa
II.1.4)Krótki opis:
Przedmiotem zamówienia są usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm. – „Ustawa o lasach”) obejmujące prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz usługi rolnicze, wznoszenie grodzeń, wywóz odpadów, wynajem pojazdów do transportu towarów, do wykonania na terenie Nadleśnictwa Łupawa w roku 2022.
II.1.6)Informacje o częściach
To zamówienie podzielone jest na części: tak
II.2)Opis
II.2.1)Nazwa:
Pakiet I – leśnictwa: Łupawa, Święchowo
Część nr: 1
II.2.2)Dodatkowy kod lub kody CPV
45342000 Wznoszenie ogrodzeń
60180000 Wynajem pojazdów do transportu towarów wraz z kierowcą
75251120 Usługi ochrony przeciwpożarowej lasów
77100000 Usługi rolnicze
90511000 Usługi wywozu odpadów
II.2.4)Opis zamówienia:
Usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm.), obejmujące minn. prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej (w tym obsługa PAD), pozyskania i zrywki drewna oraz usługi rolnicze, grodzenie upraw, wywóz odpadów, transport towarów. Zakres rzeczowy, szczegółowy opis prac (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, oraz szczegółowy opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych zawierają załączniki do SWZ.
Pakiet II – leśnictwa: Podole Małe, Gogolewo
Część nr: 2
Usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm.), obejmujące minn. prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz usługi rolnicze, grodzenie upraw, wywóz odpadów. Zakres rzeczowy, szczegółowy opis prac (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, oraz szczegółowy opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych zawierają załączniki do SWZ.
Pakiet III – leśnictwa: Flisów, Czarna Dąbrówka
Część nr: 3
Usługi z zakresu gospodarki leśnej zgodnie z określeniem w art. 6 ust. 1 pkt. 1 ustawy z dnia 28 września 1991 r. o lasach (tekst jedn.: Dz. U. z 2021 r. poz. 1275 z późn. zm.), obejmujące minn. prace z zakresu hodowli i ochrony lasu, ochrony przeciwpożarowej, pozyskania i zrywki drewna oraz grodzenie upraw, wywóz odpadów. Zakres rzeczowy, szczegółowy opis prac (czynności) wchodzących w skład przedmiotu zamówienia, oraz szczegółowy opis standardu technologii wykonawstwa prac leśnych zawierają załączniki do SWZ.
Pakiet IV – leśnictwa: Nożyno, Kotowo
Część nr: 4
Pakiet V – leśnictwa: Jasień, Brzezinki, Skotawsko
Część nr: 5