Oznámení o zahájení zadávacího řízení
Právní základ:
Nařízení (EU, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Poskytnutí stravovacích služeb a souvisejících služeb pro administrativní a provozní jednání a akce pořádané na Maltě a na ostrově Gozo
Spisové číslo: EASO/2020/814
II.1.2)Hlavní kód CPV55520000 Zabezpečování pohostinských služeb pro zákazníky
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této výzvy k podání nabídek je poskytnutí stravovacích a souvisejících služeb pro administrativní a provozní jednání a akce pořádané na Maltě a na ostrově Gozo.
II.1.5)Předpokládaná celková hodnota Hodnota bez DPH: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informace o částechZakázka je rozdělena na části: ne
II.2)Popis
II.2.4)Popis zakázky:
Poskytnutí stravovacích a souvisejících služeb pro administrativní a provozní jednání a akce pořádané na Maltě a na ostrově Gozo.
Legal Basis:
Regulation (EU, Euratom) No 2018/1046
II.1)Scope of the procurement
II.1.1)Title:
Provision of Catering and Related Services for Administrative and Operational Meetings and Events organised in Malta and Gozo
Reference number: EASO/2020/814
II.1.2)Main CPV code55520000 Catering services
II.1.4)Short description:
The subject of this call for tenders is the provision of catering and related services for administrative and operational meetings and events organised in Malta and Gozo.
II.1.5)Estimated total valueValue excluding VAT: 800 000.00 EUR
II.1.6)Information about lotsThis contract is divided into lots: no
II.2)Description
II.2.4)Description of the procurement:
Provision of catering and related services for administrative and operational meetings and events organised in Malta and Gozo.
Pravna osnova:
Uredba (EU, Euratom) br. 2018/1046
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Pružanje usluga dostavljanja pripremljene hrane i povezanih usluga za administrativne i operativne sastanke i događanja koja se organiziraju na Malti i u Gozou
Referentni broj: EASO/2020/814
II.1.2)Glavna CPV oznaka55520000 Usluge dostavljanja pripremljene hrane (catering)
II.1.4)Kratak opis:
Predmet je ovog poziva na nadmetanje pružanje usluga dostave pripremljene hrane i povezanih usluga za administrativne i operativne sastanke i događanja koji se organiziraju na Malti i Gozou.
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednostVrijednost bez PDV-a: 800 000.00 EUR
II.1.6)Podaci o grupamaOvaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.4)Opis nabave:
Pružanje usluga dostavljanja pripremljene hrane i povezanih usluga za administrativne i operativne sastanke i događanja koja se organiziraju na Malti i u Gozou.
Teisinis pagrindas:
Reglamentas (ES, Euratomas) Nr. 2018/1046
I dalis: Perkančioji organizacija
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Aprūpinimo maistu ir gėrimais bei susijusių paslaugų teikimas administraciniams ir operatyviniams susitikimams ir renginiams, organizuojamiems Maltoje ir Goco saloje
Nuorodos numeris: EASO/2020/814
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas55520000 Pagaminto valgio tiekimo paslaugos
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Šio kvietimo dalyvauti konkurse objektas yra aprūpinimo maistu ir gėrimais bei susijusių paslaugų teikimas administraciniams ir operatyviniams susitikimams ir renginiams, organizuojamiems Maltoje ir Goco saloje.
II.1.5)Numatoma bendra vertėVertė be PVM: 800 000.00 EUR
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: ne
II.2)Aprašymas
II.2.4)Pirkimo aprašymas:
Aprūpinimo maistu ir gėrimais bei susijusių paslaugų teikimas administraciniams ir operatyviniams susitikimams ir renginiams, organizuojamiems Maltoje ir Goco saloje.
Meddelande om upphandling
Rättslig grund:
Förordning (EU, Euratom) nr 2018/1046
II.1)Upphandlingens omfattning
II.1.1)Benämning på upphandlingen:
Tillhandahållande av cateringtjänster och tillhörande tjänster för administrativa och operativa möten och evenemang som anordnas i Malta och Gozo
Referensnummer: EASO/2020/814
II.1.2)Huvudsaklig CPV-kod55520000 Catering
II.1.4)Kort beskrivning:
Syftet med denna anbudsinfordran är tillhandahållande av catering och tillhörande tjänster för administrativa och operativa möten och evenemang som anordnas i Malta och Gozo.
II.1.5)Uppskattat totalt värdeVärde exkl. moms: 800 000.00 EUR
II.1.6)Information om delarKontraktet är uppdelat i flera delar: nej
II.2)Beskrivning
II.2.4)Beskrivning av upphandlingen:
Tillhandahållande av catering och tillhörande tjänster för administrativa och operativa möten och evenemang som anordnas i Malta och Gozo.