Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Zriadenie a správa microsite a mobilnej aplikácie pre národnú linku na pomoc detským obetiam v rámci NP Podpora ochrany detí pred násilím
Número de referencia: VOB/154/2019-M_ODMAA
II.1.2)Código CPV principal72212510 Servicios de desarrollo de software de comunicación
II.1.4)Breve descripción:
Predmetom zákazky je zriadenie a správa microsite a mobilnej aplikácie, vrátane zaškolenia personálu národnej linky, pre národnú linku na pomoc detským obetiam v rámci NP Podpora ochrany detí pred násilím. Podrobné vymedzenie predmetu zákazky je uvedené v súťažných podkladoch.