Rádi bychom oznámili, že 29. ledna 2024 (orientační datum – bude potvrzeno!) bude spuštěna nová verze portálu TED. Zajímají vás nové funkce, zlepšení a dopad na uživatele? Přečtěte si náš článek a další informace o hlavních změnách a funkcích.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Registrace na 4. seminář s uživateli dále používající data z portálu TED, který se bude konat dne 14. prosince 2023, je otevřena.
Dodávky - 555535-2022
Česko-Třinec: Zdravotnické přístroje
2022/S 196-555535
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Modernizace Nemocnice Třinec - II. etapa
II.1.2)Hlavní kód CPV
33100000 Zdravotnické přístroje
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem této veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - operačních světel, operačních stolů, anesteziologické techniky, elektrochirurgických generátorů, artroskopického řetězce a monitorovací techniky (dále jen „předmět veřejné zakázky“).
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Operační světla
Část č.: 1
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
50421000 Opravy a údržba zdravotnických přístrojů
II.2.4)Popis zakázky:
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - operačních světel.
Operační stoly
Část č.: 2
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - operačních stolů.
Anesteziologické přístroje
Část č.: 3
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - anesteziologické techniky.
Anesteziologický přístroj do prostředí MR
Část č.: 4
Elektrochirurgické generátory
Část č.: 5
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - elektrochirurgických generátorů.
Artroskopický řetězec včetně shaveru
Část č.: 6
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - artroskopického řetězce.
Monitorovací systém
Část č.: 7
Předmětem této části veřejné zakázky je dodávka nové zdravotnické techniky - monitorovací techniky.
Upgrade monitorovacího systému
Část č.: 8
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
II.1.2)CPV-Code Hauptteil33100000 Medizinische Geräte
II.1.4)Kurze Beschreibung:
II.1.6)Angaben zu den LosenAufteilung des Auftrags in Lose: ja
II.2)Beschreibung
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 1
II.2.2)Weitere(r) CPV-Code(s)33100000 Medizinische Geräte
50421000 Reparatur und Wartung von medizinischen Einrichtungen
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung:
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 2
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:
Los-Nr.: 3
Los-Nr.: 4
Los-Nr.: 5
Los-Nr.: 6
II.2.1)Bezeichnung des Auftrags:Los-Nr.: 7
Los-Nr.: 8