Skelbimas apie pirkimą. Komunalinės paslaugos
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa elementów tras kolejek spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 295-21
Nuorodos numeris: 701903570
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas43600000 Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinų dalys
II.1.5)Numatoma bendra vertė
II.1.6)Informacija apie pirkimo dalisŠi sutartis suskaidyta į pirkimo dalis: taip
II.2)Aprašymas
II.2.1)Pavadinimas:
Dostawa elementów tras kolejek spągowych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A.
Pirkimo dalies Nr.: Od 1 do 10
II.2.2)Kitas (-i) šio pirkimo BVPŽ kodas (-ai)43600000 Kasybos, karjerų eksploatavimo ir statybos mašinų dalys