Wir freuen uns, mitteilen zu können, dass die neue Version des TED-Portals am 29.1.2024 in Betrieb genommen wird (voraussichtlicher Termin – muss noch bestätigt werden!). Interessiert an den neuen Funktionen, den Verbesserungen und ihren Auswirkungen auf die Nutzerinnen und Nutzer? Konsultieren Sie unseren Artikel und erfahren Sie mehr über die wichtigsten Veränderungen und neuen Funktionen.
There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Bauleistung - 555773-2020
Česko-Praha: Instalace a montáž silničních svodidel
2020/S 227-555773
Oznámení o výsledku zadávacího řízení
Výsledky zadávacího řízení
II.1)Rozsah veřejné zakázky
II.1.1)Název:
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení na úsecích SSÚD 5 Kocourovec a SSÚD 20 Ivanovice 2017-2021
Spisové číslo: 01CS-000158
II.1.2)Hlavní kód CPV
45233280 Instalace a montáž silničních svodidel
II.1.4)Stručný popis:
Předmětem Rámcové dohody, která je uzavřena na dobu trvání 48 měsíců s jedním účastníkem je poskytování stavebních prací spočívajících v opravách svodidel na dálnicích, které jsou ve správě Středisek správy a údržby dálnic Kocourovec a Ivanovice.
II.1.6)Informace o částech
Zakázka je rozdělena na části: ano
II.2)Popis
II.2.1)Název:
Odstraňování následků nehod na bezpečnostním zařízení a vybavení na úsecích SSÚD 5 Kocourovec
Část č.: 01CS-000158
II.2.2)Dodatečný(-é) kód(-y) CPV
II.2.4)Popis zakázky:
Jedná se o opravy ocelových svodidel na dálnici ve správě SSÚD Kocourovec na D35 km 288,51, viník známý, dne 25. 6. 2020, Kooperativa č. PU: 0200191115, oprava v cel. délce 20 m.