Skelbimas, susijęs su pakeitimais ar papildoma informacija
Teisinis pagrindas:
Direktyva 2014/25/ES
I dalis: Perkančioji organizacija ar perkantysis subjektas
II.1)Pirkimo apimtis
II.1.1)Pavadinimas:
Dostawa klejów poliuretanowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-8
Nuorodos numeris: 701903476
II.1.2)Pagrindinis BVPŽ kodas24910000 Klijai
II.1.4)Trumpas aprašymas:
Przedmiotem zamówienia są dostawy klejów poliuretanowych do stosowania w podziemnych wyrobiskach górniczych dla Oddziałów Polskiej Grupy Górniczej S.A. – nr grupy 246-8, wg asortymentu i w ilości określonych w Formularzu Ofertowym stanowiącym Załącznik nr 2 do SIWZ.
VI dalis: Papildoma informacija
Dostawy - 555818-2019
Polska-Katowice: Kleje
2019/S 226-555818
Sprostowanie
Ogłoszenie zmian lub dodatkowych informacji
Dostawy
(Suplement do Dziennika Urzędowego Unii Europejskiej, 2019/S 220-540799)
II.1)Wielkość lub zakres zamówienia
II.1.1)Nazwa:
Numer referencyjny: 701903476
II.1.2)Główny kod CPV
24910000 Kleje
II.1.4)Krótki opis: