There are some bugs affecting the way eForms notices are displayed. We are working on solving the problem. In the meanwhile, please check our dedicated page for more information and guidance.
Építési beruházás - 556314-2019
Magyarország-Budapest: Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
2019/S 227-556314
Tájékoztató az eljárás eredményéről
A közbeszerzési eljárás eredménye
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Váll.szerz.„Komárom város szennyvízelvezetésének és-tisztításának fejlesztése” elnev.projekt, KEHOP2.2.2. valamint hazai és saját forrás terhére megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat
II.1.2)Fő CPV-kód
45200000 Teljes vagy részleges magas- és mélyépítési munka
II.1.4)Rövid meghatározás:
„Vállalkozási szerződés a „Komárom város szennyvízelvezetésének és -tisztításának fejlesztése” elnevezésű projekt, KEHOP 2.2.2. valamint hazai és saját forrás terhére megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
45232400 Szennyvízcsatorna építése
45232410 Csatornahálózat építése
45232411 Szennyvízcsővezeték építése
45232420 Szennyvíztisztító építése
45231300 Víz- és szennyvízvezetékek építése
45233223 Úttest újraburkolása
45233228 Útburkolat építése
45232423 Szennyvízszivattyú-állomás építése
45252100 Szennyvíztisztító mű építési munkái
45252127 Szennyvízkezelő mű építési munkái
45252130 Szennyvíztelepi berendezések
39350000 Szennyvíztisztító telepi berendezések
71320000 Mérnöki tervezési szolgáltatások
71322000 Mély- és magasépítési kivitelezéssel kapcsolatos mérnöki tervezési szolgáltatások
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
A jelen közbeszerzési eljárás második részének tárgya: „Vállalkozási szerződés a „Komárom város szennyvízelvezetésének és -tisztításának fejlesztése” elnevezésű projekt, KEHOP 2.2.2. valamint hazai és saját forrás terhére megvalósítandó szennyvíztisztító telep és csatornahálózat fejlesztési feladatainak ellátására vonatkozóan, a FIDIC Sárga Könyv feltételei szerint”
A kivitelezés főbb tájékoztató jellegű mennyiségei az alábbiak:
Kivitelezés tájékoztató mennyiségei (Komárom) Szennyvízcsatorna hálózat építése:
Házi bekötések száma (db) 20
Gravitációs gerincvezeték hossza (m) 1647,0
Nyomóvezeték hossza (m) 13435,0
Közterületi átemelő (db) 1
Szennyvíztisztító telep bővítése:
Szennyvíztisztító telep helye Komárom, 0403/36 és 0403/37
Hidraulikai kapacitása (m3/nap) 8000
Biológiai kapacitása (LE) 57 067
Műszaki leírás: A fejlesztés során a jelenlegi szennyvíztisztító telep kapacitásbővítő fejlesztése valósul meg, a jelenlegi szennyvíztelep üzemének fenntartásával, ahová a település végátemelőiből és az új, Ipari Park I-es átemelőtől kiépítendő új szennyvíz nyomóvezeték szállítja a szennyvizet a fejlesztendő szennyvíztisztító telepre. Emellett Újszállás puszta településrészen 1 322 fm gerincvezeték és 20 db házi bekötés kiépítése tervezett.
A szerződés átalánydíjas jellegére tekintettel a fenti mennyiségek és feladatok tájékoztató jellegűek.
Ajánlatkérő tájékoztatja ajánlattevőket, hogy az ajánlattételi felhívásban, valamint a dokumentációban szereplő, meghatározott gyártmányra, típusra történő hivatkozások csak a tárgy jellegének egyértelmű meghatározása érdekében történtek. Amennyiben a dokumentáció bármelyik része valamilyen gyártmányú, eredetű, típusú dologra, eljárásra, tevékenységre, személyre, illetőleg szabadalomra vagy védjegyre való hivatkozást tartalmaz, illetve amennyiben szabványt, műszaki engedélyt, műszaki előírásokat, vagy műszaki ajánlást határoz meg, úgy ajánlatkérő az azzal egyenértékű teljesítést is elfogadja.
A beszerzés tárgyát és a nyertes ajánlattevő által elvégzendő tervezési és kivitelezési munkákat és a kapcsolódó feladatokat részletesen a műszaki dokumentáció (III.-V. kötetek) tartalmazza.
Az ajánlattevő által elvégzendő tervezési és kivitelezési munkákat és a kapcsolódó feladatokat a jelen Felhívás mellékletét képező Dokumentáció tartalmazza.