Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Inhuur uitzendkrachten t/m schaal 8
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79620000 Diensten voor de terbeschikkingstelling van personeel, met inbegrip van tijdelijk personeel
II.1.4)Korte beschrijving:
Voor u ligt het aanbestedingsdocument van gemeente Westerkwartier met betrekking tot de inhuur van uitzendkrachten. Bij opdrachtgever werken ongeveer 1000 medewerkers (inclusief ongeveer 450 medewerkers bij ons werkbedrijf)
Wij zijn als opdrachtgever gehouden deze inhuur via een Europese aanbestedingsprocedure in de markt te zetten voor de komende periode.
Het doel van deze aanbesteding is om te komen tot een raamovereenkomst met
- 1 opdrachtnemer voor de inhuur van uitzendkrachten in het sociaal domein
- 1 opdrachtnemer voor de inhuur van uitzendkrachten in het fysiek domein
- 1 opdrachtnemer voor de inhuur van uitzendkrachten in het ondersteunend en bestuurlijk domein
Deze aanbesteding richt zich op de inhuur van uitzendkrachten die vallen binnen de cao gemeenten tot en met schaal 8, de cao Wsw en de cao Aan de Slag. Globaal valt het overgrote deel van het besteedde bedrag aan de inhuur van uitzendkrachten onder de cao gemeenten en een kleiner deel onder de andere twee cao's.