Are you an ambitious procurement expert with recent publications? Check out the TED Ambassador award, our competition that aims to identify and reward research in the field of public procurement. Apply here by 28 April 2023.
Usluge - 556445-2022
Hrvatska-Zagreb: Usluge savjetovanja na području vođenja projekta
2022/S 196-556445
Obavijest o nadmetanju
Usluge
Pravna osnova:
II.1)Opseg nabave
II.1.1)Naziv:
Usluga vanjskih stručnjaka za pružanje tehničke pomoći u provedbi i upravljanju projektom Uspostava provjere medijskih činjenica i sustava javne objave podataka
Referentni broj: E-VV 06/22
II.1.2)Glavna CPV oznaka
72224000 Usluge savjetovanja na području vođenja projekta
II.1.4)Kratak opis:
savjetovanje na području vođenja projekta i javne nabave
II.1.5)Procijenjena ukupna vrijednost
Vrijednost bez PDV-a: 1 775 000.00 HRK
II.1.6)Podaci o grupama
Ovaj ugovor podijeljen je na grupe: ne
II.2)Opis
II.2.2)Dodatne šifre CPV-a
II.2.4)Opis nabave:
Predmet javnog nadmetanja je nabava usluga vanjskih stručnjaka za pružanje tehničke pomoći u provedbi i upravljanju projektom „Uspostava provjere medijskih činjenica i sustava javne objave podataka“ i usluga u području javne nabave za potrebe provedbe projekta