Lieferungen - 556941-2021
Tschechien-Prag: Personenkraftwagen
2021/S 211-556941
Bekanntmachung vergebener Aufträge – Sektoren
Ergebnisse des Vergabeverfahrens
Lieferauftrag
Rechtsgrundlage:
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Operativní leasing osobních vozidel pro Skupinu ČEZ
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
34110000 Personenkraftwagen
II.1.4)Kurze Beschreibung:
Předmětem veřejné zakázky je ujednání rámcových podmínek časově omezeného užívání osobních vozidel ve vlastnictví Dodavatele v (sub)kategoriích specifikovaných v zadávací dokumentaci spolu s poskytnutím souvisejících služeb, tedy sjednání podmínek pronájmu osobních vozidel pro Skupinu ČEZ formou operativního leasingu.
Vozidla budou pronajímána na základě příslušné dílčí smlouvy na dobu určitou 48 kalendářních měsíců s ročním průběhem kilometrů stanoveným v zadávací dokumentaci.
II.1.6)Angaben zu den Losen
Aufteilung des Auftrags in Lose: nein
II.2)Beschreibung
II.2.4)Beschreibung der Beschaffung: