Anuncio de transparencia previa voluntaria
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.2)Código CPV principal72000000 Servicios TI: consultoría, desarrollo de software, Internet y apoyo
II.1.4)Breve descripción:
Nationalt tilbudsindhentning efter udbudsloven, afsnit V, offentlige indkøb under tærskelværdierne uden klar grænseoverskridende interesse vedrørende en lovportal til kommunens medarbejdere som giver indsigt i de juridiske regler og guides til at anvende disse.
II.1.6)Información relativa a los lotesEl contrato está dividido en lotes: no
II.2)Descripción
II.2.2)Código(s) CPV adicional(es)72260000 Servicios relacionados con el software
72250000 Servicios de sistemas y apoyo
II.2.4)Descripción del contrato: