Avis de marché – secteurs spéciaux
Base juridique:
Directive 2014/25/UE
II.1)Étendue du marché
II.1.1)Intitulé:
Kompleksowa dostawa energii elektrycznej na 2023 rok
Numéro de référence: ZP - SAP/2/2022
II.1.2)Code CPV principal09310000 Électricité
II.1.4)Description succincte:
Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa dostawa energii elektrycznej w rozumieniu ustawy z dnia 10
kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (Dz. U. z1997 nr 54 r. poz. 348 z późn. zm.) na potrzeby obiektów ,,Saur Neptun Gdańsk” S.A. wymienionych w załącznikach nr 1, 2, 3, 4,
do Umowy, w łącznej ilości ok. 40 000 MWh.
II.1.5)Valeur totale estimée
II.1.6)Information sur les lotsCe marché est divisé en lots: non
II.2)Description
II.2.2)Code(s) CPV additionnel(s)65310000 Distribution d'électricité
II.2.4)Description des prestations:
kwietnia 1997 r. – Prawo energetyczne (Dz. U. z 1997 r. nr 54 poz. 348 z późn. zm.), zwanej dalej „ustawą – Prawo
energetyczne”, na potrzeby obiektów ,,Saur Neptun Gdańsk” S.A. wymienionych w załącznikach nr 1, 2, 3, 4,
do Umowy, w łącznej ilości ok.40 000 MWh.