Oznámenie o vyhlásení verejného obstarávania
Právny základ:
Nariadenie (EÚ, Euratom) č. 2018/1046
II.1)Rozsah obstarávania
II.1.1)Názov:
(CINEA/EMFAF/2021/3.4.12) Mechanizmus pomoci EÚ v oblasti akvakultúry a (CINEA/EMFAF/2021/3.4.13) Webové sídlo EÚ v oblasti akvakultúry
Referenčné číslo: CINEA/2021/OP/0006
II.1.2)Hlavný kód CPV79000000 Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
II.1.4)Stručný opis:
Agentúra CINEA plánuje uzavrieť zmluvu o poskytovaní služieb na zabezpečenie mechanizmu pomoci, ktorý ponúka podporné služby, technické poradenstvo a odbornú prípravu na uplatňovanie strategických usmernení a vytvorenie webového sídla EÚ.
II.1.5)Celková odhadovaná hodnotaHodnota bez DPH: 1 950 000.00 EUR
II.1.6)Informácie o častiachTáto zákazka sa delí na časti: nie
II.2)Opis
II.2.2)Dodatočné kódy CPV79000000 Podnikateľské služby: právo, marketing, konzultácie, nábor pracovníkov, tlačiarenské a bezpečnostné služby
72000000 Služby informačných technológií: konzultácie, vývoj softvéru, internet a podpora
79952000 Služby na organizovanie podujatí
II.2.4)Opis obstarávania:
Predmetom tejto výzvy na predkladanie ponúk je podpora Komisie, členských štátov, odvetvia akvakultúry a ďalších zainteresovaných strán pri uplatňovaní „Strategických usmernení pre udržateľnejšiu a konkurencieschopnejšiu akvakultúru EÚ na obdobie rokov 2021 – 2030“ (strategické usmernenia) poskytovaním logistickej, administratívnej a technickej podpory a posilnením spolupráce medzi členskými štátmi a zainteresovanými stranami pre rozvoj udržateľnej akvakultúry v EÚ.
Na uľahčenie vykonávania týchto strategických usmernení plánuje agentúra CINEA uzavrieť zmluvu o poskytovaní služieb na poskytnutie mechanizmu pomoci, ktorý ponúka logistickú, administratívnu a technickú podporu, a na vytvorenie webového sídla EÚ.