Építési beruházás - 55780-2020
Magyarország-Budapest: Építési munkák
2020/S 025-055780
Korrigendum
Változásokat vagy további információt tartalmazó hirdetmény
Építési beruházás
(Kiegészítés az Európai Unió Hivatalos Lapjához, 2019/S 248-611563)
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Multicsarnok tervezése és kivitelezése Kisvárdán
Hivatkozási szám: EKR001539332019
II.1.2)Fő CPV-kód
45000000 Építési munkák
II.1.4)Rövid meghatározás:
Kisvárda közigazgatási területén, a 924/2, 927/2, 928/2, 929/2, 931/4, 932/2, 933/2, 934/2, 935/2, 936/2, 937/4, 938/2, 939/2, 940/4 és 940/6 helyrajzi számú, telekalakítás után 924/2 helyrajzi számú, természetben 4600 Kisvárda belterületén található, 1/1 arányban Kisvárda Város Önkormányzata tulajdonában álló ingatlan(ok)on megvalósuló a kisvárdai multifunkcionális sportcsarnok építés fejlesztés.
VI. szakasz: Kiegészítő információk