Anuncio relativo a modificaciones o información adicional
Base jurídica:
Directiva 2014/24/UE
II.1)Ámbito de la contratación
II.1.1)Denominación:
Modernizacja parkometrów Parkeon Strada Evolution 2
Número de referencia: 1/X/2019
II.1.2)Código CPV principal50316000 Mantenimiento y reparación de máquinas expendedoras de billetes
II.1.4)Breve descripción:
Przedmiotem zamówienia jest usługa modernizacji 470 sztuk parkometrów Parkeon Strada Evolution 2 polegająca na wymianie czytnika stykowego kart płatniczych MR 40 wraz z anteną, na czytnik zbliżeniowy kart płatniczych wraz częściami niezbędnymi do jego instalacji.