Kennisgeving van veranderingen of aanvullende informatie
Rechtsgrond:
Richtlijn 2014/24/EU
II.1)Omvang van de aanbesteding
II.1.1)Benaming:
Consultancy iVRI-expert en -projectleider
Referentienummer: EMG-MDM/19I03-F02_1
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie79421000 Projectbeheerdiensten, met uitzondering van projecten bij bouwwerkzaamheden
II.1.4)Korte beschrijving:
Consultancy iVRI-expert en -projectleider.
Diensten - 557976-2019
2019/S 227-557976
Rectificatie
Diensten
(Supplement op het Publicatieblad van de Europese Unie, 2019/S 207-505192)
II.1.2)CPV-code hoofdcategorie