Figyelem: programozási hibák miatt az e-hirdetmények megjelenítése jelenleg nem tökéletes. Már dolgozunk a probléma megoldásán. További tudnivalókért és útmutatásért kérjük, látogasson el erre az oldalra.
Már lehet regisztrálni a TED-adatok továbbfelhasználóinak szóló 4. műhelytalálkozóra, amelyre 2023. december 14-én kerül sor.
Árubeszerzések - 558968-2022
Magyarország-Budapest: Földgáz
2022/S 197-558968
Tájékoztató az eljárás eredményéről
II.1)A beszerzés mennyisége
II.1.1)Elnevezés:
Földgáz beszerzése 2022-2023 időszakra
Hivatkozási szám: EKR001397662022
II.1.2)Fő CPV-kód
09123000 Földgáz
II.1.4)Rövid meghatározás:
A Magyar Nemzeti Bank (a továbbiakban: Ajánlatkérő) részére MSZ 1648:2016 számú szabvány 2H jelű gázcsoportra vonatkozó gázminőségi előírásoknak megfelelő földgáz szállítása a 2022-2023-as gázévre (2022. október 01. napján 06:00 órától 2023. október 01. napján 06:00 óráig tartó időszakra), 1 726 065 kWh + 11% opcionális mennyiségben az egyedi szerződésben részletezettek és az ajánlati ártáblázat szerint.
II.1.6)Részekre vonatkozó információk
A beszerzés részekből áll: nem
II.2)Meghatározás
II.2.2)További CPV-kód(ok)
II.2.4)A közbeszerzés ismertetése:
Ajánlatkérő részére MSZ 1648:2016 számú szabvány 2H jelű gázcsoportra vonatkozó gázminőségi előírásoknak megfelelő földgáz szállítása a 2022-2023-as gázévre (2022. október 01. napján 06:00 órától 2023. október 01. napján 06:00 óráig tartó időszakra).
Mennyisége:
Szerződéses időszak (év-hó-nap-tól - év-hó-nap-ig): 2022.10.01-2023.09.30
Szerződött Földgázmennyiség (kWh): 1 726 065
Maximum Szerződött Mennyiség (Opcióval növelt mennyiség) (kWh): 1 915 932
A szállított földgáznak meg kell felelnie a 19/2009. (I.30.) Korm. rendelet 11. számú mellékletében foglaltaknak. A meghatározott mennyiségeket az MSZ 1648:2016 szabvány szerint 15°C és 101 325 Pa referencia körülményeken kell értelmezni m3-ben (gnm3). Részletesen az alapeljárás műszaki leírása szerint.