Lieferungen - 559332-2022
Polen-Inowrocław: Arzneimittel
2022/S 197-559332
Berichtigung
Bekanntmachung über Änderungen oder zusätzliche Angaben
Lieferauftrag
(Supplement zum Amtsblatt der Europäischen Union, 2022/S 172-486798)
II.1)Umfang der Beschaffung
II.1.1)Bezeichnung des Auftrags:
Dostawy leków i wyrobów medycznych dla Szpitala Wielospecjalistycznego im. dr Ludwika Błażka w Inowrocławiu
Referenznummer der Bekanntmachung: D-49/2022
II.1.2)CPV-Code Hauptteil
33600000 Arzneimittel
II.1.4)Kurze Beschreibung:
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa leków i wyrobów medycznych
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
3. Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych we
wzorze umowy stanowiącym Załącznik nr 5 do SWZ.
4. Wspólny Słownik Zamówień CPV: 33600000 – 6 – Produkty farmaceutyczne, 33140000-3 –
materiały medyczne
5. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych.
a) Przedmiot zamówienia został podzielony i opisany w 58 częściach
b) Każda część zamówienia określona będzie dalej w SWZ mianem - „ PAKIET”, który został oznaczony w dokumentacji jako Pakiet od nr 1 do 58.
c) Każdy z pakietów stanowi odrębny przedmiot zamówienia.
d) Zakres i wielkość każdego pakietu została przedstawiona szczegółowo w formularzach asortymentowo – cenowych , oznaczonych i opisanych w SWZ jako Załącznik nr 2 , w których szczegółowo podano wymagany asortyment,
e) Zamawiający dopuszcza składanie ofert na jedną, wi